Me kasutame küpsiseid selleks, et hõlbustada Unileveri saitide kasutamist ning et kohandada Unileveri saite ja meie tooteid paremini teie huvide ja vajadustega. Küpsiseid võidakse kasutada ka selleks, et aidata hõlbustada teie tulevasi tegevusi ja parandada kogemust meie saitidel. Me kasutame küpsiseid ka selleks, et koguda anonüümset koondstatistikat, mis võimaldab meil paremini mõista seda, kuidas inimesed meie saite kasutavad, ja aitab meil nende struktuuri ja sisu parandada. Meil ei ole võimalik selle teabe alusel teie isikut tuvastada. http://www.unilevercookiepolicy.com/et_EE/Policy.aspx KÜPSISTEPOLIITIKA Ma nõustun

Lipton Yellow Label Tea

Maitse ja aroomi rikkus.

Nautige päikest Lipton Yellow Label tee igas tassis, mis on täidetud maitse ja aroomi rikkusega.  Lipton Yellow Label tee ergutav maitse avab Teile kauni ümbritseva maailma. 

Lipton Yellow Label tee on valmistatud värskelt korjatud, päikese käes valminud ja hoolikalt valitud noortest teelehtedest, mis annab Teile võimaluse nautida vaimustavalt täiuslikku ja rikkalikku maitset ja aroomi.

Tee aroomi maitse ja lõhna maksimaalseks säilitamiseks töötasime välja innovaatilise protsessi – lisame igasse Lipton Yellow Label teeportsjonisse värskelt pressitud lehtedest essentsi. 

Tee on pakitud  25, 50, 78, 88, 100 ja 120 teekotiga karpidesse.