Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. KÜPSISTEPOLIITIKA Sutinku
Jagame koos jõulurõõmu suurperedele!

Jõulud on aeg hetkeks peatuda ja mõelda, mis on tegelikult oluline. Paljud vähekindlustatud suurperede lapsed ootavad jõuluimet! Seetõttu kutsume teid sellel aastal koos Eesti Lasterikaste Perede Liiduga koos looma uut jõulutraditsiooni.

Iga ostetud Liptoni teepakilt annetame ühe sendi, et vähekindlustatud suurperede lapsed saaksid rõõmustada kaunistatud jõulupuu ja väikeste kingituste üle.

Pühade meeleolu hoiab üleval ka Liptoni jõuluehe – valgusinstallatsioon, mis lööb särama ainult siis, kui hoiad kaaslasel käest kinni.

Sütita LIPTONi jõuluime kaubanduskeskustes:

  • ÜLEMISTE KESKUS (Tallinn) alates 3. novembrist
  • LõUNAKESKUS (Tartu) alates 3. Novembrist

Jõuluaktsioon leiab Eesti Vabariigis asset 30.10.2017 – 6.12.2017. Osalevad tooted: kõik “Lipton” kaubamärgiga tooted.

Jõulueelne varajane jõuluvana külastab neid peresid, kus on rahaprobleemid, tuues kaunistatud jõulupuu ja kingitusi. Jagame kogemusi www.lipton.ee veebilehel kuni 29. detsembrini.

Teeme koos imet!

-----------------------------------------------------------------------------

Enne jõule ostetud Liptoni teepakkidelt kogutud raha aitas luua jõuluimesid. Jõuluvana külastas lapserikkaid peresid, kellele pakkus jõuluvana külaskäik ja koos jõulupuu kaunistamine suuremat rõõmu kui tema toodud kingitused. Jõuluvanale esitati meeleolukaid laule ja luuletusi.

 

Siit näete jäädvustusi Jõuluvana külaskäikudest: